Nejbližší události
Žádná událost zatím není v plánu

Etern.cz úvodní Facebook fotka
Více se dozvíte po kliknutí na Číst více.
- ODSTÁVKA SERVERU -

Drahá komunito,
server Etern.cz bude dočasně odstaven.
Nemusíte se bát, projekt Etern nekončí, jedná se spíš o znovuoživení projektu.

- Etern bude nově spadat pod nově připravovaný herní portál.

+ Jak dlouho bude Etern offline?
- Sami nevíme, ale nejspíše v řádu pár týdnů.

+ Budu muset začínat odznovu?
- Ne, postavy a účty budou zachovány.

+ Co se bude dít? Proč je offline?
- Zkrátka, průměrný počet hráčů klesl na velmi nízké hodnoty, a proto jsme se rozhodli učinit tyto kroky. Během této doby odstávky se bude na Eternu měnit dost věcí, dost věcí přibyde, něco možná ubyde. Nechte se překvapit co všechno se změní :).

+ Zůstanou mi kostýmy/premium/prsteny a další časově omezené věci?
- Toto budeme ještě řešit, ale pravděpodobně budou všem předmětům co mají real time časové omezení přičtena doba, po jakou byl server offline (týká se i premium), toto rozhodnutí se může změnit a nemusí být definitivní.

+ Na co se můžu těšit až se spustí Etern?
- Na Eternu bude probíhat výroční event a taktéž budou dočasně aktivované raty (+% - xp, drop, yang), a samozřejmě na nový update Etern 3.0.

+ Mám nějaké návrhy co by se mohlo na Eternu změnit/přidat/odstranit, můžu to někam napsat?
- Napiš nám to do komentářů pod tento příspěvek :).

+ Kde vás zastihnu?
- Často se scházíme celý tým na našem TeamSpeak3 serveru ts3.etern.cz .

Děkujeme za pozornost a omlouváme se za nedostupnost,
vedení týmu Etern.cz


Dobrý den:) Tento server by se nemusel vubec nijak podle mych potreb.. Ale jen by to chtelo opravit bug s obchodem a skladem.. Kdyz vas zabiji tak musite resetnout celou hru.. Tento server kdyby mel 500 lidi za den.. Uplne by to stacilo... ani malo ani moc... Tento server je proste top:)) komunita tvori server:)) a samozrejme vyviji:) doufam, ze to bude co nejdrive, protoze bych si hodne moc rad zahral od zacatku:)) diky za vas cas a hodne stesti v updatu!:) ok :D to je od vás super no :D Dobrý den , stačilo by jen vylepšit ten překlad. U hodně úkolů se objevují otazníky, Víc bych neměnila je to top server i tak.. bez update ;), Jen maličkost, za dlouhé čekání na znovu otevření serveru by se hodil třeba VIP na den pro všechny ;) ( Hodně štěstí) a nebojte pokud lidi opravdu tento server bavil vrátí se. Mějte se fajn Dajte vedla inventaru ikonku na sklad. Dobry den, metin hraji jiz 8 let a to ruzne servery na 2 serverech jsem top 1 a rad bych podotknul ze velikym ulehcenim a pomoci by pro hrace bylo u Skadnika zavest pole jako je na namesti ze vas o toho nepujde zabit pak se totiz musi vypnout cela hra a najet znovu kdyz mate otevreny sklad a furt Vas zabiji je to docela i otravne a to ne jen u skladnika ale pri otvirani stanku tutiz druha pomoznost zavest obchodni mapu pro vsechny rise kde bude i skladnik a nepujde se tam bojovat Dekuji za pochopeni S pozdravem InfWild